O nás

Školící agentura PERSEUS se zabývá  rozvojem lidí v oblastech měkkých dovedností, především prostřednictvím firemních seminářů a individuálních koučinků. Jsme na trhu již 18 let a našimi semináři prošlo cca 10 000 lidí. Nabízíme 90 seminářů v oblasti managementu, obchodu, komunikace a pracovní psychologie. Máme vlastní tým lektorů a koučů a používáme moderní interaktivní výukové metody s využitím netradičních metod jako emoční grafy, koučovací masky nebo koučovací karty.

Firma Perseus vznikla v roce 1997 jako personální a školící agentura, od roku 2007 se specializuje výhradně na firemní semináře a individuální koučinky. Našimi klienty jsou firmy, které mají zájem o rozvoj dovedností svých zaměstnanců i jednotlivci, kteří chtějí rozvíjet svůj vlastní potenciál a školení si platí z vlastních zdrojů. Jsme aktivní po celé republice, ale nejčastěji pracujeme ve Středočeském a Plzeňském kraji.

Mezi naše konkurenční výhody patří praktičnost využití našich programů – účastníci jsou vtaženi do děje, pod dohledem zkušených lektorů si fixují nové postupy, rozebírají silné a slabé stránky své osobnosti a hledají efektivnější cesty k zvládnutí svých slabých stránek. Každý vzdělávací program odpovídá potřebám zadavatele a podle jeho představ i zkušenosti lektorů je doslova „ušit na míru“ tak, aby maximálně zefektivnil procesy i postupy ve firmě. Nedílnou součástí je i doporučení pro práci s jednotlivými účastníky seminářů a individuálních koučinků. Metodicky používáme klasický koučink, supervizi, mediaci, certifikované testy a studie, simulace zátěžových situací – i prvky psychodramatu.

Naši školitelé

Jiří Pokorný

jana-vlckova-diddenova

Jana Vlčková Diddenová

profilovka_L

Zuzana Kovářová

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies