Otevřené programy

Lidé

Každý měsíc v Praze otevíráme programy pro jednotlivce, kteří si chtějí zkusit zpracovat některé své osobní téma pomocí koučovacích masek. Velkou výhodou je, že skupina 8 – 10 účastníků je složená z lidí různých oborů, věku, motivace i zkušeností. A tím se může v těchto emotivních a interaktivních programech velmi navzájem obohatit. Padají zde bariéry typu: „Jsou tu lidé z firmy, před nimi se rozhodně neotevřu“, atd. Další výhodou otevřených programů je to, že velká část lidí na nich si program hradí z vlastních financí – tedy nasazení skupiny je často o dost vyšší než v uzavřené firemní skupině. Každý si za svoje peníze chce odnést skutečně „něco, co změní nějakým způsobem jeho život“. Někdo chce zachránit svoje manželství, někdo už nechce být otrokem stresu, někdo už konečně chce vyhrát výběrové řízení na lepší práci.

První část programu je interaktivní workshop s flipchartem na školící místnosti, druhá část je čistě zážitková. Tedy nejdříve pochopíte logiku emocí a pak si je skutečně prožijete! Využíváme prvky psychodramatu a pomáhá nám účinný nástroj – pracujeme v koučovacích maskách.

Nabízíme 3 typy otevřených programů:

Na otevřený seminář je možné se přihlásit mailem: koutecka@agentura-perseus.cz, pokorny@agentura-perseus.cz. Nebo na telefonu +420 603 804 730, +420 377 420 101.

Nabídku nejbližších seminářů naleznete zde:

Používané techniky a metodologie

Seznam používaných technik a metodologií

 

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies